Miot K (2021)

 

Miot K (2021)

Mamy zaszczyt poinformować, że w hodowli Black Pellet FCI dnia 01.08.2021 urodziły się szczenięta owczarka podhalańskiego

Matka: PIWONIA Bajeczny Zakątek
Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, HD-A
Ojciec: HADŻIR Black Pellet
Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, HD-ANasze psy traktujemy jak członków rodziny i przykładamy ogromny nacisk na wychowanie i socjalizację naszych podopiecznych.

Każde szczenię opuszczające naszą hodowlę będzie odpowiednio przygotowane gdy trafi do nowego domu. Bardzo ważne jest aby szczenię trafiło w dobre ręce do ludzi którzy będą umiejętnie zajmować się i dalej wychowywać szczenię. Szczeniaczki w odpowiednim wieku zostaną odrobaczone, zaszczepione, zachipowane. Przejdą także przegląd miotu przez komisję kynologiczną która potwierdzi rasowość szczeniąt, ich prawidłowy eksterier, a także charakter oraz oceni ich dotychczasowe warunki bytowe u hodowcy. Po przeglądzie maluszki będą posiadały metrykę urodzenia uprawniająca do wyrobienia rodowodu w ZKwP/FCI. Przy odbiorze szczeniąt każdy nowy właściciel otrzyma od nas : Książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, Metrykę urodzenia oraz wyprawkę na pierwsze dni życia szczeniaka w nowym domu. Ponadto każdy otrzyma od nas porady wychowawcze, żywieniowe, terminy kolejnych szczepień jakie powinien odbyć psiak w nowym domu, umowę.