Miot J (2020)

 

Miot J (2020)

Mamy zaszczyt poinformować, że w hodowli Black Pellet FCI dnia 22.02.2020 urodziły się szczenięta owczarka podhalańskiego

Matka: Piwonia Bajeczny Zakątek
Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, HD-A
Ojciec: Hadżir Black Pellet
Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, HD-A


Miot J – 6 tygodni Miot J – 4 tygodnieMiot J – 3 dni


Nasze psy traktujemy jak członków rodziny i przykładamy ogromny nacisk na wychowanie i socjalizację naszych podopiecznych.

Każde szczenię opuszczające naszą hodowlę będzie odpowiednio przygotowane gdy trafi do nowego domu. Bardzo ważne jest aby szczenię trafiło w dobre ręce do ludzi którzy będą umiejętnie zajmować się i dalej wychowywać szczenię. Szczeniaczki w odpowiednim wieku zostaną odrobaczone, zaszczepione, zachipowane. Przejdą także przegląd miotu przez komisję kynologiczną która potwierdzi rasowość szczeniąt, ich prawidłowy eksterier, a także charakter oraz oceni ich dotychczasowe warunki bytowe u hodowcy. Po przeglądzie maluszki będą posiadały metrykę urodzenia uprawniająca do wyrobienia rodowodu w ZKwP/FCI. Przy odbiorze szczeniąt każdy nowy właściciel otrzyma od nas : Książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, Metrykę urodzenia oraz wyprawkę na pierwsze dni życia szczeniaka w nowym domu. Ponadto każdy otrzyma od nas porady wychowawcze, żywieniowe, terminy kolejnych szczepień jakie powinien odbyć psiak w nowym domu, umowę.